Bu Sistem; Siz Değerli üyelerimize, gireceğiniz sınavda bilgi desteği verebilmek adına, Türk Büro-Sen Genel Merkezi tarafından tasarlanmıştır.  Sistemin Ders Arşiv Modülü; İstediğiniz dersi istediğiniz zaman tekrar izlemenize olanak sağlayacak, bilgisayarınıza indirip kendi arşivinizi oluşturabileceksiniz. 

Sistemin işleyişi SİSTEM YÖNETİCİSİ tarafından Mesai saatleri dışında da sürekli kontrol edilecek olup, olası hatalara anında müdahale edilecek, Sistem kusursuz bir şekilde çalışacaktır.  Bu sebeple karşılaşabileceğiniz sorunları öncelikle aşağıda bulunan adımları dikkatlice uygulayarak kendiniz çözme yoluna başvurunuz.

Sanal Sınıfa Giriş İçin Yapılması Gerekenler;

  • Sendikamıza üye olarak veritabanımıza otomatik olarak eklenmiş olursunuz.Üye olmanız şarttır.
  • Sitenin sağ üst bölümünden üye girişini tıklayın.
  • Sendika üye numaranızı ve TC kimlik numaranızı doğru olarak giriniz.(Üye numaranız kimliğinizde mevcuttur.Kimlik yoksa Şube Başkanınız ile görüşüp üye numaranızı isteyiniz.)
  • Herşey doğruysa ve giremiyorsanız Sistem Yöneticisi ile irtibat kurunuz.( 0 312 424 22 11 / Ferhat Üner )
  • Giriş sonrası video izleme ekranında sorun yaşıyorsanız, tarayıcınızın üst tarafına yada alt tarafına dikkatlice bakınız. Orada bir eklenti çalıştırma isteği şerit olarak belirmiş olacaktır. O şerite 1 kere tıklayıp "EKLENTİYİ TÜM WEB SİTELERİNDE ÇALIŞTIR" seçeneğini tıklayın ve tekrar giriş yapın.
  • "Bu Sayfayı Görüntülemeye Yetkiniz Yoktur" uyarısı alıyorsanız.Siteye üye girişi yapmamışsınız demektir.Üye girişi yaptıktan sonra yukarıdaki adımları dikkatlice uygulayın.
Eğer yukarıdaki adımları doğru uygulamanıza rağmen çözüme ulaşamadıysanız ve herhangi bir hata görüyorsanız Sitemizin sağ üst bölümünde bulunan "Online Destek Sistemi" butonunu kullanarak yardım isteyiniz. Buton size Sistem Yöneticisinin burada olup olmadığını anlık olarak gösterecek, Yönetici yoksa mail göndermenizi yada Yönetici buradaysa anlık yazışmanızı sağlayacaktır.(Butonu Görmek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.)

NOT: Bu sitemde güvenlik en üst seviyede sağlanmış olup, hiçbir virüs ve casus yazılım riski bulunmamaktadır. Güvenle Kullanabilirsiniz.